Reklama

Polityczny Will Young

Zwycięzca brytyjskiego "Idola", wokalista Will Young, jest wręcz rozrywany przez dwie największe partie w Wielkiej Brytanii. Politycy liczą, że Young zaśpiewa ich wyborcze piosenki szykowane na zbliżającą się elekcję do parlamentu. Sam wokalista jeszcze nie zdecydował się, na kogo będzie głosował i wolałby nie afiszować się ze swoimi poglądami.

Young, który studiował nauki polityczne na Uniwersytecie Exeter, bardzo interesuje się życiem politycznym na świecie. Dlatego ucieszył się, że zauważyły to główne partie - konserwatyści i laburzyści z Partii Pracy.

Reklama

"Zawsze ciekawiła mnie polityka. Interesuje się tym, w jakim kierunku idą sprawy w kraju. Dlatego chętnie wziąłbym udział w takiej akcji, ale ciężko się zdecydować dla kogo" - mówi Will Young o swoim wokalnym wsparciu polityków.

"Chciałbym zachować swoje poglądy dla siebie. Ale jeśliby mój udział w kampanii miałby zachęcić młodych wyborców do głosowania, to chyba byłoby to warte poświęcenia" - dodaje Young, wypowiadając się niczym rasowy polityk, starający się dogodzić wszystkim.

W 1997 roku laburzyści w kampanii wykorzystali utwór D:Reama "Things Ca Only Get Better". Z kolei torysi (czyli Partia Konserwatywna) sięgali po twórczość Morcheeby.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: partie polityczne | wokalista | Will Young

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje