Reklama

Pokonał wszystkich

W Stanach Zjednoczonych trwa szał na punkcie świątecznej płyty Josha Grobana "Noel". Album już piąty tydzień z rzędu zajmuje 1. miejsce amerykańskiej listy bestsellerów płytowych, co nie udało się żadnej świątecznej płycie w historii i odnotował kolejny wzrost sprzedaży - kupiło go o 13 proc. więcej osób niż przed tygodniem, czyli aż 757 tys.

Popularna gwiazda r'n'b Mary J. Blige, pomimo imponującego wyniku 629 tys. sprzedanych egzemplarzy, zadebiutowała więc na 2. pozycji z płytą "Growing Pains".

Reklama

Pomimo ogromnego, bo aż 64-proc. spadku sprzedaży do 474 tys. sztuk, Alicia Keys utrzymała się na podium, spadając z miejsca 2. na 3.

O jedną pozycję w dół przesuwa się także dwupłytowy album formacji The Eagles "Long Road Out Of Eden", na 4.

Awans z 7. na 5. odnotowuje Miley Cyrus z dwupłytowym wydawnictwem "Hannah Montana 2/Meet Miley Cyrus"., za to spadek o dwa miejsca, z 4. na 6., zalicza składanka największych aktualnych hitów "Now 26! That's What I Call Music".

Z pozycji 9. na 7. przesuwa się Carrie Underwood z "Carnival Ride", a 8. lokatę ponownie zajmuje Taylor Swift z płytą "Taylor Swift".

Spadek z miejsca 6. na 9. odnotowała ścieżka dźwiękowa do filmu "High School Musical 2", a awans z 12. na 10. album "Exclusive" Chrisa Browna, który tym samym powraca do "Top 10".

Billboard

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje