Reklama

Po czwarte... Ich Troje

Ci, którzy mieli nadzieję, że najnowsza płyta Ich Troje, zawierająca największe przeboje tej grupy, zostanie wreszcie zdetronizowana na liście najpopularniejszych albumów w Polsce, srodze się zawiedli. Od chwili wydania, czyli od czterech tygodni, wydawnictwo nieprzerwanie okupuje pierwsze miejsce zestawienia OLiS, przygotowywanego przez ZPAV i Instytut Pentor.

Być może zmiany na szczycie nastąpią już za tydzień, bowiem wyjątkowo dobrze radzi sobie nieco mniej popowy album "Song Of Love" Jose Cury i Ewy Małas-Godlewskiej. W tym tygodniu awansował z 4. na 2. miejsce, czy jednak będzie w stanie zagrozić pozycji zajmowanej przez najpopularnejszy obecnie nad Wisłą zespół?

Jak można było oczekiwać, coraz lepiej radzi sobie ścieżka dźwiękowa do robiącego furorę w kinach filmu "Matrix Reaktywacja" - jest już na 3. miejscu i zyskała status Złotej płyty.

Ewelina Flinta, ze swoim debiutanckim albumem "Przeznaczenie", obsunęła się z 2. na 4. pozycję, za to wznowione nagrania występów kabaretu Tey z lat 1971-1980 awansowały o jedno oczko na miejsce 5.

Reklama

Włoska wokalistka In-Grid z płytą "Rendez Vous", po okresie odważnego ataku na czołowe pozycje zestawienia, tym razem musiała się zadowolić 6. pozycją.

Na kolejnych trzech miejscach uplasowały się nieco starsze wydawnictwa: "Trudno nie wierzyć w nic" Raz, Dwa, Trzy, "Wolność słowa" Pudelsów oraz "It Had To Be You..." Roda Stewarta. Oznacza to, że w pierwszej dziesiątce listy OLiS nie ma w tym tygodniu ani jednej nowości.

Również druga dziesiątka nie przynosi żadnych zaskakujących rozstrzygnięć.

Na uwagę zasługuje jedynie debiut nowej płyty Pata Metheny, "One Quiet Night" (na 18. miejscu). Wygląda na to, że współpraca słynnego gitarzysty z Anną Marią Jopek była korzystna dla obu stron. Muzyk od dawna ceniony jest przez znawców jazzu w naszym kraju, jednak teraz może również liczyć na zainteresowanie swoimi poczynaniami ze strony tzw. szerszej publiczności.

Zobacz pełne zestawienie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: one

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy