Reklama

Platynowa Anna Maria Jopek

Najnowszy album Anny Marii Jopek, owoc współpracy ze słynnym amerykańskim gitarzystą Patem Methenym, już miesiąc po premierze zdobył status Platynowej Płyty. Oznacza to, iż do sklepów trafiło ponad 70 tysięcy egzemplarzy płyty "Upojenie". W specjalnym liście do fanów, wystosowanym z tej okazji, wokalistka zdradza m.in. swe noworoczne postanowienia.

Płyta "Upojenie", efekt współpracy Anny Marii Jopek, jednej z najlepszych polskich wokalistek, i światowej sławy amerykańskiego gitarzysty Pata Metheny'ego, ukazała się na rynku 30 listopada 2002 roku. Album zdobył tytuł Złotej płyty, jeszcze zanim trafił do sklepów, a już po miesiącu sprzedaży wydawnictwo pokryło się Platyną, co oznacza, że rozeszło się co najmniej 70 tys. nośników.

W związku z tym Anna Maria Jopek opublikowała na swojej stronie internetowej specjalne oświadczenie.

"Hura! Mamy Platynową Płytę!!! Tak się cieszę, że Upojenie okazało się dla Państwa równie ważne jak dla mnie. Dziękuje za wzruszające maile i wspierającą obecność na koncercie 9 grudnia" - pisze artystka.

Reklama

"Rok 2002 żegnam niechętnie - był dla mnie nadzwyczaj łaskawy..." - dodaje Anna Maria Jopek i zdradza przy okazji swoje noworoczne postanowienia.

"Być dobrą, mądrą i obecną mamą, rozwijać się muzycznie - dużo pisać i koncertować i.... odpowiadać (wreszcie) na Państwa maile".INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: upojenie | Maria | Patrick Bruce Metheny | Anna Maria Jopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy