Reklama

Piotr Rubik zmienia fryzurę?

Jak donosi niezawodny "Fakt", wkrótce w muzycznym światku dojdzie do sensacji. Jakiej? Piotr Rubik myśli o tym, żeby się pozbyć charakterystycznej blond grzywki.

W jednym wywiadów popularny kompozytor przyznał, że codziennie myśli o zmianie wyglądu. Jak pisze "Fakt", decyzja o nowym kolorze włosów może być w wypadku artysty bardzo ryzykowna. Rubik jest sławny nie tylko ze względu na muzykę, ale właśnie ze względu na włosy.

Reklama

Gazeta podkreśla, że kariera muzyczna Rubika na dobre zaczęła się od przefarbowania głowy.

"Jego długie białe kosmyki od razu przykuły uwagę publiczności i mediów. Jak się okazało, była to świetna decyzja. Nie ma w tej chwili osoby, która nie słyszałaby o istnieniu tego kompozytora" - czytamy.

"Piotr Rubik to przede wszystkim ja sam. Mój wygląd, sposób ubierania się i zachowanie. Moim symbolem są niewątpliwie włosy, długie i ufarbowane na jasny blond. Dziś moja twarz i te białe włosy towarzyszą wszystkim moim utworom" - to już słowa samego Piotra Rubika.

"Biały kolor najlepiej oddaje mój charakter. Pasuje też do mojej karnacji i współgra z wizerunkiem osoby wrażliwej, a przy tym posiadającej klasę. Dzięki temu wyróżniam się. Nie ma na polskim rynku muzycznym artysty o podobnym wizerunku. Michał Wiśniewski ufarbował włosy na czerwono dwa lata później" - dodaje muzyk.

Co sądzisz o zmianie fryzury przez Piotra Rubika? Czy masz jakieś propozycje nowego koloru włosów dla popularnego kompozytora? A może artysta powinien ogolić się na łyso? Czekamy na Wasze opinie i komentarze!

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL!

INTERIA.PL/Fakt

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'Fakt' | blond | "Fakt" | myśli | włosy | fryzury | Piotr Rubik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje