Reklama

Piotr Rubik pod choinkę

Jeśli chodzi o muzyczne prezenty, to w tym roku pod choinką zapewne wielkich niespodzianek nie będzie - od dłuższego czasu najpopularniejszą płytą w Polsce jest muzyka z oratorium "Psałterz Wrześniowy" Piotra Rubika. W dodatku do czołowej dwudziestki wskoczył boks "Tryptyk Świętokrzyski" (awans z 36. na 20.), zawierający wszystkie trzy oratoria spółki autorskiej Rubik (muzyka) i Zbigniew Książek (teksty). Poza tym większych zmian w tym tygodniu nie było.

W pierwszej dziesiątce notowania OLiS płyty minimalnie zmieniały swoje pozycje - za plecami Rubika i jego ekipy świąteczna składanka "The Best Christmas Album... Ever!" zamieniła się miejscem z "Historią pewnej podróży" Grzegorza Turnaua (z 2. na 3.).

Reklama

Top 10 zamyka kompilacja przebojów George'a Michaela "Twenty Five" (z 13. na 10.).

Przedświąteczne notowania nie obfitują także w nowości - tym razem pojawiły się cztery premiery. Są to "Duets An American Classics" Tony'ego Bennetta (29.), "Here We Go" boysbandu US5 (32.), "L Nino vol. 1" rapera Liroy'a (46.) i składanka "Święta, święta 4" (50.).

Przypomnijmy, że "Here We Go" dostępna jest za 29,99 zł w ramach akcji "Zagraniczne płyty - polska cena". Listę albumów objętych tą akcją znajdziecie tutaj.

Przeczytaj nasz wywiad z chłopakami z US5!

Zobacz teledyski Piotra Rubika na stronach INTERIA.PL.

Zobacz pierwszą dwudziestkę zestawienia.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: notowania | choinkę | Piotr Rubik | muzyka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL