Reklama

Piotr Rogucki: Koniec kłótni z Korą w "Must Be The Music"

Piotr Rogucki wyznał w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle, że on i Kora nie będą się już tak ostro kłócić w 10. edycji "Must Be the Music". Wokalista zapewnił także, że jego zdaniem będzie to najlepsza seria programu.

Piotr Rogucki i Kora nie będą się już kłócić?

"Kora mnie zaakceptowała. Dotarliśmy się. Nie ma jakichś specjalnych spięć. Wszystko jest zsynchronizowane" - mówi Piotr Rogucki.  

Reklama

Jurorzy przyzwyczaili się do siebie i polubili. Kora również przyznaje, że jej relacje z Piotrem uległy poprawie.

"Jak się przez lata z kimś pracuje, to się ludzie docierają w taki czy inny sposób. Ostatnio wytworzyłam energię wojenną, ale bardzo lubię nasze jury. Z Piotrem można się dogadać i dotrzeć" - odpowiada wokalistka.

Obecnie zakończyły się zdjęcia do 10. edycji "Must Be the Music", której emisja zaplanowana jest na jesień tego roku w telewizji Polsat. Piotr Rogucki uważa, że będzie to najlepsza seria, a sukces programu wiąże z możliwością występów różnorodnych muzyków.

"Występują tu tak naprawdę wszyscy, czyli np. koło alternatywnego elektro jak również stare babcie, które na co dzień szyją kapelusze, a śpiewają dla przyjemności albo robią pierogi. Taka pani jednego dnia zrobiła np. 400 pierogów i co prawda tekstu nie umiała, ale o pierogach opowiedziała fantastycznie. To będzie najlepsza edycja w historii, występuje dużo ciekawych postaci. Widzowie będą zadowoleni " - zapewnia wokalista.

Ostatnią edycję programu wygrał 14-letni gitarzysta Marcin Patrzałek.

Zobacz wywiad z Piotrem Roguckim i Korą:

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Must be the Music | Piotr Rogucki | Kora

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje