Reklama

Piosenkarz zapozował dla gejowskiego magazynu

Znany z boysbandu 5ive wokalista Ritchie Neville wziął udział w rozbieranej sesji dla pisma "Gay Times".

31-letni Ritchie Neville przyznał, że w czasach największej popularności 5ive wokaliści zespołu dostali odgórny zakaz ściągania koszulek podczas sesji fotograficznych.

Reklama

"Nigdy się nie rozbieraliśmy. Takie zasady panowały w naszym zespole. Nie ściągaliśmy koszulek, bo robiły to wszystkie inne boysbandy. Ale to nie tak, że wstydzę się swojego ciała. Jeżeli świeci słońce, to chętnie złapię trochę opalenizny" - powiedział wokalista.

Ritchie Neville przyznał również, że przed odważną sesją dla "Gay Times" czuł się zdenerwowany.

Piosenkarz wspominał również dzieciństwo i ciągłe komplementy ze strony ciotek i koleżanek mamy.

"Już jako dzieciak nienawidziłem, gdy ciotki i znajome mamy zachwycały się mną i mówiły; 'Czyż on nie ma pięknych oczu?'. Dopiero później zacząłem to akceptować, ale jestem ostrożny" - powiedział.

"Nie jestem też osobą, która spędza pół dnia przed lusterkiem. Zerkam w nie może ze trzy razy dziennie. I to tylko po to, by ewentualnie poprawić włosy" - zaznaczył w rozmowie z "Gay Times".

Na koniec Ritchie Neville skomentował plotki na temat swojej orientacji seksualnej.

"Wiele osób sądziło, że jestem gejem. Widziałem niedawno komentarze w internecie, w których ludzie byli zaskoczeni faktem, że jestem heteroseksualny. Oznacza to, że przez prawie 20 lat myśleli, że jestem gejem. Zresztą faceci próbowali mnie uwodzić przez cały ten czas" - skomentował.

Sprawdź tekst piosenki w serwisie Tekściory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Five | wokalista | piosenkarz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje