Reklama

Piosenkarka urodzi dziewczynkę?

Amerykańska wokalistka Pink oficjalnie potwierdziła, że jest w ciąży. 31-letnia piosenkarka jest przekonana, że urodzi córkę.

Pink, która jest żoną motocrossowca Carey'a Harta, już od dłuższego czasu chciała zajść w ciążę. Wokalistka długo jednak nie potwierdzała doniesień mediów dotyczących jej macierzyństwa.

Reklama

"Nie chciałam o tym rozpowiadać, bo byłam naprawdę zdenerwowana. A wcześniej przecież poroniłam. Pracowałam na to dziecko" - powiedziała w trakcie telewizyjnego wywiadu w programie prezenterki Ellen DeGeneres.

Pink, która - jak przyznała - "je za dwóch", nie chce znać płci dziecka. Piosenkarka jest jednak przekonana, że urodzi dziewczynkę.

"Moja mama zawsze życzyła mi córki. Takiej jak ja. Obawiam się, że jeżeli urodzę taką dziewczynkę, to jedna z nas pójdzie do więzienia" - śmiała się Pink, nawiązując do swojego niepokornego charakteru.

Przypomnijmy, że w 2008 roku Pink i jej mąż zdecydowali się na roczną separację. Gwiazda przyznaje jednak, że teraz ich małżeństwo jest bliskie perfekcji.

"Ciężko pracowaliśmy nad naszym związkiem. Mieliśmy wzloty i upadki. Tych ostatnich było kilka. Potrzebowaliśmy tego, by znów być razem. Jest słodko" - przyznała Pink.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarki | wokalistka | piosenkarka | Pink | Alecia Moore

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje