Reklama

Reklama

Pink Floyd: Chcemy ich reaktywacji!

Portal INTERIA.PL postanowił zapytać swych użytkowników, który z legendarnych zespołów najchętniej chcieliby zobaczyć na koncercie w Polsce. Aż 31 procent głosów oddano na Pink Floyd, z Rogerem Watersem w składzie. Przypomnijmy, że legendarny zespół wystąpił w składzie ze swym byłym basistą i liderem 2 lipca w Londynie, podczas charytatywnego koncertu Live 8.

Była to bez wątpienia największa artystyczna atrakcja wieczoru. Tuż po koncercie muzycy wykluczyli jednak możliwość zagrania trasy koncertowej, nie mówiąc już o nagraniu nowej płyty.

Pink Floyd odrzucili nawet propozycję zagrania tournee po Stanach Zjednoczonych za 150 milionów dolarów.

Na drugim miejscu naszej ankiety znalazł się zespół Guns 'N Roses w oryginalnym składzie (28 procent głosów). I również w tym przypadku jest mało prawdopodobnym, by Axl Rose pogodził się ze Slashem i Duffem McKaganem.

Reklama

Wokalista od kilku lat pracuje bowiem nad nową płytą "Gunsów" (na razie znany jest tylko jej tytuł - "Chinese Democracy"), a gitarzysta i basista odnoszą sukcesy z formacją Velvet Revolver, w którym na bębnach gra Matt Sorum występujący także w Guns 'N Roses.

Fani Mettaliki natomiast chętnie zobaczyliby zespół z Davem Mustainem (wciąż jeszcze liderem Megadeth) w roli drugiego gitarzysty, jak to było na początku działalności zespołu, zanim pojawił się Kirk Hammet (21 procent głosów).

Szczegółowe wyniki naszej ankiety znajdziesz tutaj!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje