Pilne wieści o romansie piosenkarki z o wiele starszym gwiazdorem. Te słowa rozwiały wątpliwości

Kevin Costner postanowił odnieść się szczerze do plotek na temat rzekomego romansu z piosenkarką Jewel. W wywiadzie dla Howarda Sterna aktor wyjaśnił, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Jewel
Jewel The Washington Post / ContributorGetty Images

Podczas rozmowy z Howardem Sternem, Costner podkreślił, że między nim a Jewel nigdy nie było romantycznej relacji.

Spekulacje na temat rzekomego romansu zaczęły się po tym, jak Costner, Jewel, Emma Watson i siedem innych znanych osób, zostali zaproszeni przez Richarda Bransona na jego wyspę Necker. Costner wyjaśnił, że odbył tam "wspaniałe rozmowy" z Jewel i Watson.

Kevin Costner, Christine Baumgartner
Kevin Costner, Christine BaumgartnerBauer GriffinEast News


Costner o Jewel: "Jest piękna i mądra"

"Jewel i ja jesteśmy przyjaciółmi. Nigdy nie chodziliśmy na randki. Ona jest wyjątkowa, i nie chcę, żeby te plotki zrujnowały naszą przyjaźń, bo właśnie to właśnie nas łączy" - powiedział aktor. Równocześnie Costner nie ukrywa swojego podziwu dla Jewel. "Jest piękna i mądra (...) Jest wszystkim, czego można by się spodziewać" - komplementował.

Jewel
JewelJohn Fleenor / ContributorGetty Images

Nowy film Costnera "Horizon: An American Saga"

Kevin Costner promuje swój nowy film "Horizon: An American Saga". Aktor, znany z ról w takich filmach jak "Bodyguard" czy "Tańczący z wilkami", skupia się wyłącznie na swojej karierze zawodowej. Wywiad z Howardem Sternem był częścią kampanii promocyjnej jego najnowszego projektu.

Artur Rojek o Myslovitz: "Czas starć ambicji i konfliktów"Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr WitwickiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas