Reklama

Reklama

Pih przeszedł COVID-19. "Nadal mam problemy z oddychaniem"

Pochodzący z Białegostoku raper Pih wyznał, że przeszedł zakażenie koronawirusem. Jak zaznaczył, był przekonany, że chorobę przejdzie łagodnie, tak się jednak nie stało. "Zaliczyłem ciężki nokaut".

Pih opowiedział o swojej walce z koronawirusem

Pih o przebytej chorobie poinformował fanów podczas Q&A na Instagramie. Białostocki MC nie zaszczepił się, bo był przekonany, że nie stanie mu się krzywda.

"Myślałem, że mam czas i odporność, ponieważ od sześciu lat na nic nie chorowałem, miałem stalową kondycję... Covid wyłączył mnie kompletnie na dwa tygodnie i zaliczyłem ciężki nokaut... - napisał.

To jednak nie koniec problemów Piha. Raper (zobacz!) zdradził, że nadal nie może wrócić do zdrowia.

Reklama

"Dziś odebrałem skierowanie na badania i trochę obawiam się RTG płuc. Bardzo możliwe, że urwał mi się jakiś zaczep płuc i mostka... Nadal mam problemy z oddychaniem... Na szczęście nikt z moich bliskich nie zachorował... byli zaszczepieni. Sumienie miałem obciążone - przyznał.

Sprawdź tekst utworu "2020" w serwisie Teksciory.pl!

Kim jest Pih?

Pih to pochodzący z Białegostoku raper, były członek składów JedenSiedem i Skazani na Sukcezz. Od 2000 roku nagrywa solowo. Jego dyskografia to osiem albumów studyjnych oraz nagrane płyty z Chadą oraz Kaczorem (ich wspólny krążek - "Z zimną krwią" - ukazał się 22 października 2021 roku).

Raper współpracował z najważniejszymi przedstawicielami sceny w Polsce - Peją, Borixonem, Mesem, Hukosem, Chadą i wieloma innymi.

--------

Tylko w Polsat Box Go możecie zobaczyć wyjątkowy materiał "Adele: One Night Only". Wokalistka w ramach promocji nowej płyty "30" rozmawiała z Oprah Winfrey i dała kameralny występ.

Zobacz "Adele: One Night Only" tylko w Polsat Box Go!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy