Reklama

Reklama

Piers Morgan nie wierzy, że Lady Gaga została zgwałcona

W grudniu Lady Gaga zdradziła, że cierpi na zespół stresu pourazowego. Problemy psychiczne wokalistki są efektem gwałtu, którego padła ofiarą wiele lat temu.

Lady Gaga (po lewej) nie została zgwałcona? Taką teorię wysnuł brytyjski dziennikarz

W wieku 19 lat Lady Gaga została zgwałcona przez mężczyznę starszego o 20 lat.

"To przerażające, że takie rzeczy dzieją się codziennie. Miałam taką traumę, że po prostu starałam się iść dalej. Jak najszybciej od tego uciec" - mówiła piosenkarka.

Lady Gaga o swojej życiowej traumie opowiedziała w programie "Today". "Powiedziałam dzieciakom, że cierpię na zaburzenie psychiczne. Cierpię na zespół stresu pourazowego. Wyłącznie życzliwość lekarzy oraz rodziny i przyjaciół uratowała mi życie. Teraz najbardziej pomaga mi medytacja, dzięki niej mogę się wyciszyć" - zdradziła.

Reklama

Do wyznania Gagi, w trakcie wręczenia nagrody dla kobiety roku magazynu Billboard, odniosła się również Madonna, która przyznała, że ona również padła ofiarą gwałtu w wieku 19 lat.

Młodsza koleżanką podziękowała Madonnie za jej przemowę.

Sprawę postanowił skomentować brytyjski dziennikarz i były juror amerykańskiej i brytyjskiej edycji "Mam Talent", Piers Morgan. Na Twitterze stwierdził, że wokalistki wykorzystują historie o PTSD, aby promować swoje osoby.

Co więcej, Morgan zasugerował, że żadna z gwiazd nigdy nie została zgwałcona. "Lady Gaga i Madonna wysuwają zarzuty, że zostały zgwałcone lata temu. Nie było jednak żadnych skarg na policję, spraw w sądzie i oficjalnych oskarżeń" - napisał Morgan.

Gaga postanowiła odpowiedzieć dziennikarzowi. "Piers, wraz z wiceprezydentem Joe Bidenem edukowaliśmy ludzi na temat tego, dlaczego kobiety nie zgłaszają takich spraw. Chętnie podzielę się z tobą tą wiedzą".

Po wymianie kilku wpisów na Twitterze Gaga i Morgan umówili się na debatę. Wokalistka uznała bowiem, że problem PTSD nie dotyczy tylko żołnierzy, tak jak sugerował dziennikarz.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL