Reklama

Reklama

Piękni i Młodzi wracają na wesela. Ile zarobią gwiazdy disco polo?

Pandemia koronawirusa zamroziła m.in. branżę muzyczną, która wciąż nie może jeszcze wrócić do aktywnego koncertowania. Gwiazdy disco polo pojawiają się jednak na występach podczas wesel i imprez okolicznościowych.

Pandemia koronawirusa zamroziła m.in. branżę muzyczną, która wciąż nie może jeszcze wrócić do aktywnego koncertowania. Gwiazdy disco polo pojawiają się jednak na występach podczas wesel i imprez okolicznościowych.
Magda Narożna stoi na czele grupy Piękni i Młodzi /Marcin Bruniecki /Reporter

Na początku czerwca zezwolono na organizację wesel i hucznych urodzin w szerszym gronie.

Dzięki temu grafik discopolowej grupy Piękni i Młodzi zaczął się szybko wypełniać.

"Ze względu na ograniczenia związane z pandemią nie możemy grać plenerowych koncertów. Na szczęście zniesiono zakaz organizowania imprez okolicznościowych. Dlatego też w czerwcu gramy tylko na weselach, urodzinach i rocznicach. Mieliśmy kilka rezerwacji z tamtego roku, ale pojawiły się także nowe. W czerwcu jest ich kilkanaście. Wyjeżdżamy w każdy weekend, a dzięki temu możemy się odbić finansowo" - opowiada w rozmowie z "Faktem" Magda Narożna, wokalistka tria z Łomży.

Reklama

"Ktoś, kto nas zaprosi może liczyć na fantastyczny koncert i pamiątkowe zdjęcie. Ze względu na pandemię przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i nie ściskamy się już z każdym jak kiedyś. Gramy nasze największe przeboje. Często jesteśmy jako 'niespodzianka wieczoru'. Zdarza się, że pan młody zamawia nas w sekrecie dla panny młodej" - dodaje liderka Pięknych i Młodych.

Do najbardziej znanych utworów grupy należą piosenki "Ona jest taka cudowna" (ponad 80 mln odsłon), "Kocham się w tobie" (60 mln), "Niewiara" (51 mln), "Tak już bez ciebie" (49 mln), "Chciałabym spać z tobą" (41 mln) i "Jedno słowo" (31 mln). 

Ok. 40-minutowy występ Pięknych i Młodych na imprezie kosztuje ok. 23 tys. zł.

Przypomnijmy, że początkowo zespół tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski. Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 9-letnią córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

2 stycznia (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła ukochana Dawida Narożnego.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie", który w ciągu czterech miesięcy od premiery zanotował ponad 4,2 mln odsłon.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy