Reklama

Piasek mieszka sam

Popularny piosenkarz w rozmowie z magazynem "Viva" opowiada o swoim życiu osobistym.

"Życie ze mną jest trudne. Zawód, jaki uprawiam, to nieustanne bycie w drodze. Jej górki i dołki" - mówi Andrzej Piaseczny.

Reklama

"Przez pięć lat byłem bardzo mocno związany z kimś, kto wydawał się idealny do tego, byśmy się mogli razem zestarzeć. A jednak się rozeszliśmy. Nie wyszło, tak się przecież zdarza" - zdradza piosenkarz.

"Przyznam się, że długie lata bałem się samotności. Rozstanie z tym człowiekiem wyzwoliło we mnie paniczną niemal potrzebę znalezienia kogoś bliskiego. Teraz, natychmiast! To minęło na szczęście" - kontynuuje artysta.

"Doceniłem bycie samemu. I na razie mieszkam sam, ale nie chciałbym tego do końca życia. Wiem, że moje poszukiwania domu, przeprowadzki, to może być trudność dla partnera" - przyznaje Piasek.

Wokalista nie chciał ujawniać szczegółów rozstania:

"Pewnych rzeczy o sobie nie mówię. Nie znaczy, że się do swojego życia nie przyznaję. Ja tylko już dziś o tym milczę. A jeśli piszą o mnie prawdę? To jest moja prawda" - powiedział w rozmowie z "Vivą".

Przypomnijmy, że Piasek albumem "15 dni" podsumował swoją dotychczasową karierę. W poniedziałek, 7 kwietnia, wokalista będzie gościem portalu INTERIA.PL. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Zobacz teledyski Piaska na stronach INTERIA.PL!

Viva

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | piosenkarz | mieszka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje