Reklama

Piasek, czyli Andrzej Piaseczny

Po trzech latach milczenia z nową płytą powraca Piasek. Tytuł albumu, "Andrzej Piaaseczny", sugeruje, że wokalista chce zerwać z etykietką młodzieżowego idola i zaprezentować się jako dojrzały artysta. Premiera płyty nastąpi w najbliższy w poniedziałek, 10 listopada.

"Mam 10 lat więcej od tego Piaska, który wydawał pierwszą płytę. Zrozumiałem, że te wszystkie konkursy, wyścigi, nie są najważniejsze w życiu. Ja lubię żyć, lubię pisać piosenki, przeżywać" - mówi Piasek.

Reklama

"Absolutnie świadomie wziąłem głęboki oddech i pomyślałem sam o sobie: ile jestem wart? Czego jeszcze chcę? Czy mam siłę?".

Po wielkim sukcesie nagranej wspólnie z Robertem Chojnackim płyty "Sax & Sex" (1995), Piasek stał się jednym z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Z dobrym przyjęciem spotkał się jego pierwszy solowy album nagrany w 1998 roku.

Ostatnie lata nie były jednak dla byłego frontmana grupy Mafia łatwe. Po nieudanym występie na festiwalu Eurowizji (2001), bardziej niż na muzyce Piasek skoncentrował się na graniu w serialu "Złotopolscy".

Nowy album jest próbą powrotu na listy przebojów i sprawdzianem wierności rzeszy niegdysiejszych fanów Piaska.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Piaseczny | Andrzej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje