Reklama

Phil Collins: Zostanie ojcem i zagra z Genesis

49-letni obecnie Phil Collins zostanie po raz czwarty ojcem. Jego żona, 28-letnia Oriane, jest w szóstym miesiącu ciąży. Nie mniej interesujące są doniesienia muzyczne związane z wokalistą. Wkrótce dołączy on do grupy Genesis na jeden jedyny koncert.

Phil Collins ma już trójkę dzieci z dwóch poprzednich małżeństw. To bynajmniej nie zmniejsza jego entuzjazmu. "Phil jest wniebowzięty. Oriane sprawiła, że znów czuje się młody. Bardzo chciał mieć z nią dziecko, gdyż czuje, że będzie wspaniałą matką. Długo udało im się utrzymać ciążę w tajemnicy, ale brzuch Oriane sam ujawnił sekret" - powiedział żartobliwie przyjaciel Collinsa.

Reklama

Tymczasem Collins ujawnił jeszcze jedną niespodziankę - 21 września, po raz pierwszy od siedmiu lat, pojawi się na jednej scenie wraz z Mikiem Ruthefordem i Tony Banksem, członkami grupy Genesis. Ich występ w londyńskim hotelu "Hilton" uświetni tegoroczny zjazd menedżerów przemysłu muzycznego, podczas którego nagrodzony zostanie Tony Smith, wieloletni menedżer Genesis, współtwórca ich sukcesów.

"Phil przyleci ze Szwajcarii i stanie na scenie obok Tony'ego i Mike'a. Gwarantuję, że ich występ rzuci na kolana wszystkich" - zapewniał James Fisher, rzecznik prasowy Collinsa.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Phil Collins | phil | Mike & The Mechanics | Tony Banks | Genesis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje