Reklama

Reklama

Pezet zapowiada "Muzykę komercyjną". Posłuchaj numeru "Jan Paweł"

W sieci ukazał się nowy teledysk Pezeta "Jan Paweł", który zapowiada nową płytę rapera. Wraz z premierą klipu ruszył preorder albumu "Muzyka komercyjna".

W sieci ukazał się nowy teledysk Pezeta "Jan Paweł", który zapowiada nową płytę rapera. Wraz z premierą klipu ruszył preorder albumu "Muzyka komercyjna".
Pezet zapowiada "Muzykę komercyjną". Pokazał klip do "Jana Pawła" /Lola Banet /materiały prasowe

Pezet zapowiada "Muzykę Komercyjną" - pierwszą od 3 lat płytę. Jak mówi sam twórca, będzie to "historia o sukcesie, pieniądzach, miłości na sprzedaż, upadku, mieście, w którym mieszkam, kraju, w którym żyję, banałach które paradoksalnie są najistotniejsze i rzeczach wielkich, które są nieważne, a wydają się mieć największe znaczenie".

"'Muzyka Komercyjna" to historia o muzyce rapowej na sprzedaż, ale również o tym, że wszechobecne i bardzo powszechne dziś przesuwanie granic, zarówno w warstwie estetycznej jak i marketingowej, to jest coś co przestało się mieścić w moich subiektywnych ramach dobrego smaku.

Reklama

Mój nadchodzący album pt. "Muzyka Komercyjna" to coś co ma poruszyć wyżej wymienione zagadnienia. Mimo tego, że słowo "komercyjny" ma wydźwięk raczej pejoratywny, to przecież rap, który robimy stał się komercyjny, odkąd tylko ujrzał światło dziennie pierwszy album wydany na sprzedaż. Muzyka hip-hopowa stała się źródłem rozrywki, coraz lepiej sprzedawana i coraz bardziej sprzedajna' - tak o albumie mówi Pezet.

Sprawdź tekst do utworu "Jan Paweł" w serwisie Teksciory.pl!

Pierwszym singlem z płyty "Muzyka komercyjna" jest "Jan Paweł", wyprodukowany przez Auera i Piotrka "Łysego" Lewandowskiego. Teledysk wyreżyserowali Binocle.

"Muzyka komercyjna" dostępna w pre-orderze zostanie wzbogacona o premierowe utwory. Wydanie już teraz można zamawiać.

Ostatnia płyta Pezeta to "Muzyka Współczesna" z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel "Magenta" zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL