Reklama

Reklama

Pete Davidson chce wzbudzić zazdrość Ariany Grande?

O zerwaniu zaręczyn Ariany Grande z Pete'em Davidsonem było bardzo głośno. Teraz od jakiegoś czasu komik spotyka się ze starszą o 20 lat aktorką Kate Beckinsale, a tabloidy zastanawiają się, czy jednak zapomniał już o Grande, czy może nowy związek jest grą, która ma wzbudzić zazdrość w byłej partnerce.

Jednym z głośnych związków Ariany Grande była relacja z Pete'em Davidsonem

Plotkarskie media rozpisują się nad kolejną dziewczyną Pete'a Davidsona. Aktor i komik spotyka się aktualnie ze starszą od siebie o 20 lat aktorką Kate Beckinsale. Po tym, jak para wystawiła się niedawno niemal pod obiektywy fotografów całując się podczas meczu hokeja, tabloidy mają wątpliwości, czy jest to prawdziwa miłość, czy związek na pokaz, który ma wzbudzić zazdrość byłej dziewczyny Pete'a - Ariany Gande.

Pete Davidson wybrał się z Kate Beckinsale na mecz hokeja, by kibicować swojej ulubionej drużynie New York Rangers podczas meczu z Washington Capitals, który odbył się w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Reklama

Davidson jednak bardziej niż na meczu, skoncentrowany był na Kate. Śmiało okazywali sobie czułość, pozwolili się też sfotografować podczas namiętnego pocałunku.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande | Pete Davidson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje