Reklama

Perry Farrell solo

Długo oczekiwany przez fanów na całym świecie solowy album Perry'ego Farrella, frontmana legendarnej formacji Jane's Addiction, ukaże się ostatecznie 18 czerwca, nakładem wytwórni Virgin.

W marcu zeszłego roku, kiedy podobno album był już prawie gotowy, Farrell określił zawartą na nim muzykę jako "zaślubiny starożytnej muzyki świata, z piękną, nowoczesną technologią". Dodał wtedy także, iż eksperymenty z muzyką elektroniczną przyniosło mu "zbawienie".

Reklama

Ci, którzy już album "Song Yet To Be Sung" słyszeli, potwierdzają słowa Perry'ego. Ich zdaniem na szczególną uwagę zasługują utwory, którym zdecydowanie bliżej jest do muzyki elektronicznej, jak np. Nua Nua", czy "Admit I".

"Song Yet to be Sung" to pierwszy studyjny solowy album frontmana Jane's Addiction. W 1999 roku na rynku ukazała się jedynie składanka jego przebojów nagranych z zespołami, których był członkiem i dwoma zupełnie nowymi piosenkami.

Grupa Jane's Addiction wystąpi 28 kwietnia w Indio, w Kalifornii, podczas festiwalu Coachella Valley Music and Arts, i prawdopodobnie nie będzie to jednorazowy koncert. Muzycy poważnie zastanawiają się nad zagraniem regularnej trasy.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Jane's Addiction | Soła | Colin Farrell | Perry Farrell

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje