Reklama

Perkusista Green Day po operacji

Tre Cool, perkusista amerykańskiego zespołu Green Day, przechodzi rehabilitację po operacji nogi, jakiej poddał się dwa tygodnie temu. Tymczasem gotowych jest już około 40 utworów, z których część znajdzie się na kolejnej płycie kalifornijskiej grupy.

Z kolana perkusisty lekarze usunęli spory kawałek kości. Operacja spowodowała zahamowanie pracy nad nowym wydawnictwem zespołu, jednak - jak twierdzi wokalista Joe Armstrong - "zdrowie Tre jest najważniejsze".

Reklama

Z kolei sam perkusista rozważa możliwość podarowania któremuś z fanów amputowanej części swojego organizmu.

"Trzymam ten wielki kawałek kości w słoiku i mam zamiar odddać tego małego sk***syna jednemu z was. Jeszcze nie wiem, w jaki sposób to zrobię" - napisał Cool na internetowej stronie zespołu.

Okazuje się, że Green Day ma już około 40 nowych piosenek. Armstrong twierdzi jednak, że w pełni zadowolony jest najwyżej z sześciu z nich.

"Reszta nie jest równie dobra, co mnie trochę frustruje, ale z drugiej strony nie mam zamiaru wydawać płyty, co do której mam mieszane uczucia. Muszę być jej pewny na tysiąc procent. Jeśli praca nad nią zajmie resztę naszego życia, to trudno" - stwierdził wokalista.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Green Day | cool | perkusista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje