Reklama

Pepsi pomoże Lance'owi Bassowi

Niedawno informowaliśmy, że Lance Bass, amerykański wokalista pop i członek grupy 'N Sync, wciąż ma zamiar polecieć w kosmos. Tym razem planuje, że uda mu się dokonać tego w kwietniu. Aby jednak jego plany można było zrealizować, potrzebny jest sponsor. Z pomocą przyszła gwiazdorowi firma Pepsi, która zgodziła się zapłacić za jego wycieczkę.

Lance, dzięki wsparciu Pepsi, uwierzył, iż jest w stanie polecieć w kosmos jeszcze w październiku, dlatego szybko stara się ukończyć swoje szkolenie, spędzając w specjalnym ośrodku treningowym pod Moskwą nawet po 16 godzin dziennie. Jednak Rosjanie póki co nie zmienili zdania i nie chcą Bassa na pokładzie promu.

Reklama

Członek 'N Sync zdaje sobie sprawę, że czasu ma niewiele, dlatego jest przygotowany na to, iż zamiast w październiku, poleci w kosmos w kwietniu przyszłego roku.

"Lance na pewno poleci. Jeśli nie uda się w październiku, na pewno nastąpi to w kwietniu. Rosjanie przysłali list, w którym informują, że nie widzą szans na dalszą współpracę, ale równie dobrze mogą jutro przysłać kolejny, mówiący, iż zmienili zdanie" - powiedział jeden ze znajomych wokalisty.

Firma Pepsi jeszcze oficjalnie nie potwierdziła swego zaangażowania w całe przedsięwzięcie, ale nieoficjalnie mówi się, że w sumie przeznaczy na ten cel 35 milionów dolarów. W tej kwocie ma zmieścić się opłata za bilet dla Lance'a oraz jeszcze jednej osoby, która zwycięży w organizowanym przez koncern konkursie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: 'N Sync | uda | firma | Lance Bass | Kosmos | pepsi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje