Reklama

Paul McCartney w akwarium?

Nowy, imponujący wizerunek nowojorskiego Muzeum Sztuki Nowoczesnej wzbudza zachwyt nie tylko architektów. Znalazły się jednak osoby krytykujące rozbudowę i przebudowę budynku. Do tego grona wkrótce może dołączyć Paul McCartney.

Dobudowane szklane piętro jednej z najsłynniejszych ekspozycji na świecie "dodało" muzeum jeszcze jednej atrakcji - zwiedzający mają bowiem idealny widok na położone przy 54. ulicy apartamenty. Jeden z nich należy do Paula McCartney'a.

"Nie wiem, czy Paul McCartney złożył już skargę, ale wielu z nas tak właśnie uczyniło. Następnym razem kiedy przyjedzie do Nowego Jorku zorientuje się, że mieszka w akwarium" - mówi sąsiad Beatlesa.

"Obawiam się, że może dojść do absurdalnej sytuacji. Ludzie będą odwiedzać muzeum, by zobaczyć co się dzieje u McCartney'a. Straci całą prywatność dla której kupił właśnie ten apartament" - dodaje.

Reklama

Rzecznik prasowy oświadczył, że Paul McCartney na razie nie jest zaniepokojony sytuacją. Przyznał również, że zainteresuje się bliżej tą kwestią i poinformuje o wszystkim artystę.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy