Reklama

Paul McCartney posyła kwiaty

"Nasze relacje są przyjacielskie" - oznajmiła Heather Mills (38 l.), która właśnie rozwodzi się z Paulem McCartney'em (64 l.). Na potwierdzenie jej słów były Beatles wysłał jej kwiaty po pierwszym występie w programie "Taniec z gwiazdami".

W ostatnim czasie media donosiły o wzajemnych słownych przepychankach Heather Mills i McCartney'a. Teraz Mills o niepotrzebne podgrzewanie nastrojów obwinia prawników pracujących przy procesie rozwodowym.

Reklama

"Wciąż się przyjaźnimy, nieuprzejmi są tylko prawnicy. Nie po mojej stronie, ale jego. Chodzi o jedną kobietę" - mówiła Mills w programie Larry'ego Kinga we wtorek, 20 marca.

"Ta prawniczka, Fiona Shackleton, chce to rozgrzebać, by sobie napełnić kieszenie. Chce to uczynić tak trudnym i uciążliwym jak to tylko możliwe" - dodała.

Heather Mills podkreśliła, że wciąż kocha swojego męża ("jest ojcem mojego dziecka"). Para ma 3-letnią córkę Beatrice.

"To jak śmierć. Poślubiasz kogoś, bo jesteś szaleńczo zakochany. Byliśmy razem przez siedem lat. Próbowaliśmy, próbowaliśmy i próbowaliśmy. Ale czasem trzeba powiedzieć: To nie działa" - podsumowała Heather Mills.

Po debiucie w programie "Taniec z gwiazdami" Mills otrzymała od Paula McCartney'a bukiet kwiatów. Tymczasem fani byłego Beatlesa wzywają do bojkotu Mills w tym popularnym show. Jak na razie to Heather Mills jest górą - jej występ oceniono na 18 punktów, co dało jej 7. miejsce.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje