Reklama

Patryk Vega nakręci film na podstawie erotycznej powieści Edyty Folwarskiej? "Nie chcę być jak Blanka Lipińska"

Edyta Folwarska nie ukrywa, że liczy na dalszą owocną współpracę z Patrykiem Vegą. Chciałaby zagrać epizod w jego nowym filmie, a co więcej, ma nadzieję, że następna produkcja będzie już oparta na jej autorskiej książce opowiadającej o losach Oliwii, która bezskutecznie poszukuje miłości w wielkim mieście. Reżyser ma podjąć decyzję w tej sprawie na początku listopada. Autorka zapewnia, że co prawda nie widzi siebie w obsadzie filmu, natomiast w roli drugiego reżysera już jak najbardziej.

Edyta Folwarska od dawna przyjaźni się z Patrykiem Vegą, a na swoim Instastories często promuje jego filmy. Sama zagrała nawet w dwóch produkcjach: "Kobiety mafii""Botoks". Prezenterka Polo TV zapowiada, że to nie koniec ich wspólnych projektów.

Reklama

"Z Patrykiem Vegą planujemy dalszą współpracę i to na różnych płaszczyznach. Ostatnio rozmawiałam z nim, żeby zagrać troszeczkę większy epizod w jego najnowszym filmie, epizod, dlatego że nie jestem prawdziwą aktorką, nie jestem po szkołach" - mówi agencji Newseria Lifestyle Edyta Folwarska.

Jest natomiast autorką dwóch książek. Pierwsza, "Zbiór miłości niechcianych", ukazała się ponad rok temu. To opowieść o życiu Oliwii, warszawskiej singielki, która ma niemal wszystko to, czego młoda kobieta może chcieć: urodę, wspaniałych przyjaciół, karierę i wysokie zarobki. Ona sama jednak najbardziej pragnie miłości. W poszukiwaniu szczęścia nie poprzestaje więc na pierwszym nieudanym małżeństwie. Niestety później również czeka ją wiele nietrafionych związków.

Kontynuację jej przygód można przeczytać w najnowszej pozycji prezenterki Polo TV zatytułowanej "Wszyscy moi mężczyźni i wszystkie moje dramaty". Tym razem Oliwia, która ma już za sobą całą serię miłosnych rozczarowań i wciąż nie udało jej się spotkać wymarzonego partnera, postanawia zmienić podejście i wcielić w życie nowy plan. Teraz będzie silną kobietą, która nie potrzebuje miłości ani zobowiązań. Zamiast tego chce dobrze bawić się kosztem mężczyzn. Zdaniem autorki ta fabuła mogłaby być dobrym scenariuszem filmu Patryka Vegi.

Edyta Folwarska w Polo TV prowadzi programy "Disco Studio" (poniedziałki-piątki, godz. 17.15) i "I love disco" (poniedziałki-piątki, godz. 14.30).

Czy dojdzie do ekranizacji nowej powieści Edyty Folwarskiej? Czytaj na drugiej stronie!

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Folwarska | Patryk Vega

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama