Reklama

Reklama

Pamięci Doca

Na grudzień zaplanowany jest charytatywny koncert poświęcony pamięci Krzysztofa "Doca" Raczkowskiego, długoletniego perkusisty Vadera i członka Dies Irae, w ostatnim czasie pracującego m.in. z Hunterem i Sweet Noise. Muzyk zmarł 19 sierpnia.

Gospodarzem koncertu w warszawskiej "Proximie" będzie grupa Vader, w której "Docent" grał na perkusji od 1988 roku do marca 2005.

Występ ma się odbyć za zgodą rodziny zmarłego muzyka, a cały dochód z imprezy zostanie przekazany rodzinie Krzysztofa Raczkowskiego - jego żonie Oli i synkowi Maurycemu.

Żeby zebrać jak największą sumę, zespoły i organizatorzy zaangażowani w pracę przy koncercie nie otrzymają wynagrodzenia, ani zwrotów kosztów podróży.

"Liczymy na waszą pomoc i uczestnictwo. Liczymy na zebranie jak największej sumy dla rodziny Doca!" - czytamy w informacji nadesłanej przez Mariusza Kmiołka, menedżera Vadera i organizatora koncertu.

Reklama

Jak na razie nie ma więcej szczegółów na temat tego wydarzenia. Można przypuszczać, że organizatorzy będą chcieli zaprosić zespoły, z którymi współpracował "Docent".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Vader | Dies Irae

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama