Reklama

P Diddy w teledysku z Lennym Kravitzem

P Diddy, Lenny Kravitz i Pharrell Williams spotkali się na planie teledysku do piosenki "Show Me Your Soul", wybranej na kolejny singel promujący ścieżkę dźwiękową do filmu "Bad Boys II". Muzycy rozbijają się Rolls-Roycem po ulicach Jersey City, jeżdżą na deskorolce i zapewniają, że bardzo dobrze im się razem pracuje.

"Wideoklip zaczyna się od ujęcia nakręconego o trzeciej nad ranem na opuszczonej ulicy, gdzie nic się nie dzieje" - opowiada P Diddy.

Reklama

Później jednak akcja nabiera rumieńców.

"Widać mnie i Lenny'ego, jak jedziemy Phantomem nie wiadomo dokąd. Dojeżdżamy do windy, otwierają się drzwi i zaczyna się histeria. Dekadencja. To nasz mały klub - ja tam mieszkam, Lenny i Pharell też, tak samo jak wszyscy, którzy biorą udział w imprezie" - kontynuuje raper.

Lenny Kravitz nie tylko występuje w tym teledysku, ale również wziął udział w nagraniu piosenki "Show Me Your Soul".

"Diddy zadzwonił do mnie i powiedział, że chce, abym zagrał w jego kawałku. Myśleliśmy o nagraniu czegoś wspólnie przez lata, ale nigdy wcześniej nie było okazji" - mówi Kravitz, który był sąsiadem rapera jeszcze w czasach, zanim obaj stali się wielkimi gwiazdami.

Album ze ścieżką dźwiękową do filmu "Bad Boys II" był przez parę tygodni najpopularniejszą płytą w USA. Znajdują się na nim utwory śpiewane m.in. przez Beyonce Knowles, Jay-Z, Justina Timberlake'a, Nelly'ego i 50 Centa.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: show | piosenki | lenny kravitz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje