Reklama

Ozzy Osbourne złamał nogę

Ozzy Osbourne zmuszony został do przełożenia dziesięciu koncertów z amerykańskiego tournee promującego jego nową płytę "Down To Earth". Powodem było pęknięcie kości w jednej z jego nóg.

Co ciekawe, Ozzy nie zadawał sobie sprawy z urazu dopóki podczas jednego z koncertów nie zaczął odczuwać silnego bólu w nodze. Prześwietlenie wykazało, że jedna z kości jest pęknięta, a lekarz zalecił muzykowi natychmiastowe przerwanie trasy koncertowej w celu uniknięcia dalszych komplikacji.

Reklama

Jak się okazało, do pęknięcia kości doszło, kiedy Ozzy poślizgnął się i upadł pod prysznicem, tuż przed koncertem w Tuscon w Arizonie, który miał miejsce 31 października. Artysta nie zdawał sobie sprawy, iż stało się coś złego i wspomnianego dnia w Tucson dał typowy dla niego znakomity, energetyczny show. Później jednak pojawił się silny ból w nodze i konieczna stała się wizyta u lekarza, a ten nakazał słynnemu wokaliście natychmiastowe przerwanie trasy.

Tymczasem w sklepie internetowym Ozzy'ego pojawiły się nowe gadżety związane z artystą - pończochy z logo artysty przygotowane z myślą o świętach Bożego Narodzenia (!), koszulka z napisem "Ozz Bless America" i czapka Mikołaja-Ozzy'ego. Widać wyraźnie, że z wiekiem artysta ani na jotę nie traci poczucia humoru.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kości | złamana noga | Ozzy Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje