Reklama

Ozzy Osbourne: Obiad z prezydentem Bushem

Wielu sławnych ludzi spotykał już na swej drodze Ozzy Osbourne, ale do tej pory nie było wśród nich prezydenta Stanów Zjednoczonych. To się chyba niebawem zmieni, gdyż słynny rockman dostał zaproszenie na obiad do Białego Domu od samego George'a W. Busha.

Ozzy nie krył zaskoczenia, gdyż jakiś czas temu zakazano mu występów w stanie Teksas, którego gubernatorem był George W. Bush. Wokalista oddał bowiem mocz na znajdujący się w miejscu publicznym pomnik.

Reklama

"Sądziłem, że prędzej pojawi się mój plakat z napisem Poszukiwany żywy lub martwy niż zaproszenie do siedziby prezydenta na herbatkę" - skomentował zaproszenie Ozzy Osbourne.

Nie powiedział jednak, czy przyjmie propozycję wspólnego posiłku z prezydentem USA. Jak się okazuje George W. Bush jest wielkim fanem sitcomu "The Osbournes", nadawanego przez MTV, którego bohaterem jest rodzina Ozzy'ego, i bardzo chce poznać jego gwiazdy.

Serial od 7 maja będzie emitowany w MTV Polska pod tytułem "Rodzina Osbourne'ów". Z familią szalonego rockmana będzie się można spotykać w każdy wtorek, od godziny 23:30.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: prezydent | zaproszenie | obiad | Ozzy Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje