Reklama

Ozzy Osbourne bohaterem sitcomu

Firma internetowa Threshold Entertainment, do której należy serwis thethreshold.com, wyprodukuje sitcom oparty na biografii słynnego rockmana Ozzy'ego Osbourne'a. Stosowna umowa już została podpisana przez obie strony. Tymczasowy tytuł serii to "Ozzy And Harriet", a będzie ona emitowana w Internecie.

Wybór firmy nie jest przypadkowy. Wcześniej zajmowała się ona bowiem tworzeniem i utrzymywaniem stron internetowych Ozzy'ego.

Reklama

Akcja sitcomu ma się koncentrować wokół postaci niejakiego Ozziego Nelsona, której pierwowzorem jest właśnie Osbourne. Nie wiadomo, czy główny bohater będzie popełniać wszystkie szaleństwa, które znamy z biografii Ozzy'ego, jak na przykład odgryzanie głów gołębiom.

Larry Kasanoff, szef Threshold Entertainment, stwierdził, że jego firma od pewnego czasu myślała o sitcomie opartym o życiorys legendarnego głosu grupy Black Sabbath.

"On jest szalony, osiągnął niebywały sukces, jest gwiazdą rocka mieszkającą w Beverly Hills ze swoją małą i atrakcyjną żoną, ma trójkę dzieci, a za sąsiada Pata Bonne'a. Jego styl życia jest tak absorbujący i śmieszny jak diabli" - mówił o bohaterze sitcomu Kasanoff.

Sharon Osbourne, żona słynnego wokalisty, równocześnie zajmująca się jego interesami, powiedziała, że umowa z Threshold Entertainment pozwoli jej małżonkowi "zabłysnąć w innym świetle, w ciągle się zmieniającym świecie internetowej rozrywki".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: firma | Ozzy Osbourne | Threshold

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje