Reklama

Ozzy: Cztery nowości

Informowaliśmy już, że czwarta płyta z boxu "Prince of Darkness" Ozzy'ego Osbourne'a ukaże się jako osobny album. Datę premiery wydawnictwa "Under Covers" wyznaczono na 1 listopada. Materiał ten zawiera same przeróbki, w większości rockowych klasyków. W porównaniu z programem z "Prince of Darkness" na płycie znajdą się dodatkowe cztery nagrania.

Czteropłytowy box "Prince of Darkness" ukazał się pod koniec marca. Pierwsze dwie płyty zawierały przeboje Ozzy'ego w wersjach zremasterowanych, koncertowych lub demo. Z kolei na trzeci dysk ("Oddities And Duets") zgodnie z tytułem trafiły duety nagrane przez wokalistę Black Sabbath w trakcie jego kariery.

Reklama

Wytwórnia Sony uznała, że czwarty album z tego zestawu obroni się jako samodzielne wydawnictwo. "Under Covers" ukaże się w formacie DualDisc (po jednej stronie CD, a po drugiej DVD). Strona DVD będzie zawierać album z CD (z dźwiękiem ulepszonym do standardu 5.1 Surround Sound lub poprawionym LPCM stereo), teledyski, wywiady, galerie zdjęć, materiały z koncertów i teksty.

Wśród 13 nagrań nie znalazły się utwory "How" Johna Lennona i "Hi Ho Silver Lining" Jeffa Becka, o których mówiło się, że mają trafić na "Under Covers". Nie wiadomo, czy Ozzy szykuje je na inną płytę, czy po prostu trafiły do kosza.

Oto szczegółowy program "Under Covers":

1. "Rock Mountain Way" (Joe Walsh)
2. "In My Life" (The Beatles)
3. "Mississippi Queen" (Mountain)
4. "Go Now" (Moody Blues)
5. "Woman" (John Lennon)
6. "21st Century Schizoid Man" (King Crimson)
7. "All the Young Dudes" (Mott The Hopple)
8. "For What It's Worth" (Buffalo Springfield)
9. "Good Times" (Eric Burdon)
10. "Sunshine of Your Love" (Cream)
11. "Fire" (Arthur Brown)
12. "Working Class Hero" (John Lennon)
13. "Sympathy for the Devil" (The Rolling Stones).

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: "Czterech" | nowości | Prince | Ozzy Osbourne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje