Reklama

Ostatni koncert Dolores O'Riordan

Dolores O'Riordan, wokalistka irlandzkiej grupy The Cranberries, już wkrótce po raz kolejny zostanie mamą. Zanim jednak to nastąpi, piosenkarka chce jeszcze raz pojawić się na scenie i zaśpiewać w zaawansowanej ciąży.

Dolores termin porodu ma wyznaczony na początek stycznia i teraz chce zrobić coś, czego nie udało jej się dokonać przy poprzedniej ciąży - pojawić się z brzuszkiem na scenie. "Kiedy byłam poprzedni raz w ciąży, bałam się występować. Teraz jednak wszystko układa się dobrze i chcę zaśpiewać. Przez pierwsze trzy miesiące ciąży koncertowałam bez przerwy, więc dziecko już jest przyzwyczajone do bycia na scenie. To będzie jeden koncert, ponieważ termin porodu jest już bliski i nie chcę ryzykować".

Reklama

Pierwsze dziecko Dolores, syn Taylor, urodziło się w Toronto, w Kanadzie. Teraz jednak wokalistka chce, by kolejny potomek przyszedł na świat w jej rodzinnym mieście Limerick, w Irlandii. Wokalistka The Cranberries wciąż nie wie, czy urodzi się dziewczynka czy chłopiec - chce jednak, aby było to dla niej samej niespodzianką.

Z powodu ciąży O'Riordan, w lipcu odwołany został koncert The Cranberries podczas tegorocznej Inwazji Mocy w Gdyni.

WENN

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: wokalistka | The Cranberries | koncert | Dolores O'Riordan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje