Reklama

Reklama

Open Mind Festival: Warszawa zamiast Szczytna

Nowy festiwal muzyczny Open Mind miał się odbyć w Szczytnie, jednak ze względu na niesławne skojarzenia z Hunterfestem, organizatorzy postanowili przenieść imprezę do Warszawy. Główną gwiazdą jest grupa The Cult.

Pierwotnie organizatorzy planowali stworzyć nową imprezę plenerową w Szczytnie, która miała wypełnić lukę po Hunterfeście i być ukłonem w stronę publiczności jaką gromadziło to zakończone w atmosferze skandalu wydarzenie.

"Jednak niesmak po poprzednim festiwalu i brak zaufania fanów do imprezy organizowanej w Szczytnie okazały się być przeszkodami nie do pokonania. Aby odciąć się od skojarzeń z Hunterfestem i łączenia naszego festiwalu z organizatorem niesławnej imprezy postanowiliśmy przenieść Open Mind Festival do Warszawy do Klubu Stodoła" - czytamy na oficjalnej stronie imprezy.

Reklama

Klubowa wersja festiwalu odbędzie się w tym samym terminie i zachowa zagraniczny line-up. W warszawskiej Stodole w dniach 12-14 sierpnia wystąpią główne gwiazdy: The Cult, Epica, Ill Nino, Obituary i The 69 Eyes.

Z powodu ograniczeń powstałych przy przeniesieniu imprezy z pleneru do klubu na Open Mind Festival w Stodole nie będą mogli wystąpić polscy wykonawcy, których koncerty miały się odbyć na imprezie w Szczytnie. Zespoły te (m.in. Behemoth, Acid Drinkers, Czesław Śpiewa, Strachy Na Lachy, Riverside, Baaba Kulka) wystąpią w klubie Stodoła w późniejszych terminach.

Mimo zmiany lokalizacji imprezy dla uczestników festiwalu będzie dostępne pole namiotowe, które zostanie zorganizowane w bezpośrednim sąsiedztwie klubu. Aktualnym punktem programu pozostają również warsztaty muzyczne.

Zakupione bilety zachowują ważność na festiwal w Stodole, jednakże wszystkie osoby, które do tej pory nabyły karnety na Open Mind Festival w Szczytnie mają prawo do ich zwrotu w punktach zakupu.

Oto ceny wejściówek:
Bilet jednodniowy:
69 zł - do 20 lipca
99 zł - od 21 lipca
Karnet 3-dniowy:
99 zł - do 20 lipca
120 zł - od 21 lipca
Karnety z polem namiotowym:
120 zł - do 20 lipca
140 zł - od 21 lipca
Bilet VIP:
bilet jednodniowy: 189 zł (catering, gadżety festiwalowe oraz miejsce VIP na balkonie)
karnet 3-dniowy: 299 zł (catering, gadżety festiwalowe oraz miejsce VIP na balkonie)

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: festiwal | VIP | bilet | festiwal muzyczny | Warszawa | szczytno | MIND

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje