Reklama

Reklama

Olly Murs żegna Caroline Flack. Razem prowadzili program "The X Factor"

"Straciłem dziś kogoś, kogo już nie odzyskam... I to jesteś ty" - napisał Olly Murs po śmierci Caroline Flack, prezenterki radiowej i telewizyjnej. Razem prowadzili program "The X Factor".

Caroline Flack i Olly Murs w 2015 r.

Ciało Caroline Flack znaleziono w jej mieszkaniu we wschodnim Londynie.

Kobieta miała zaledwie 40 lat. Jak informuje "The Guardian", prawnik rodziny potwierdził, że gwiazda popełniła samobójstwo. 

Była znaną brytyjską prezenterką. Karierę rozpoczęła w 2002 roku. Najbardziej znana była z prowadzenia "The X Factor" oraz "Love Island". Była również komentatorką występów podczas Konkursu Eurowizji. Od 2016 roku wspólnie z Gethinem Jonesem prowadziła poranne programy w Heart Network.

W 2009 roku spotykała się z księciem Harrym. Była związana również z młodszym o 14 lat, znanym z One Direction piosenkarzem Harrym Stylesem. Jej następnym partnerem był Andrew Brady. Rozeszli się w 2018 roku.

Reklama

W grudniu 2019 roku została oskarżona o atak na tenisistę Lewisa Burtona, z którym spotykała się od kilku miesięcy. Według zeznań miała uderzyć śpiącego Burtona lampą w głowę i zdemolować mieszkanie. Mimo tego, że mężczyzna nie potwierdził oskarżenia, Flack w marcu 2020 roku miała stawić się w sądzie.

Wokalista Olly Murs, który prowadził "The X Factor" z Caroline Flack, w emocjonalnym wpisie na Instagramie wyznał, że w ostatnich tygodniach martwił się o przyjaciółkę.

"Nie przestałem płakać od momentu, gdy się dowiedziałem. Kiedy przestaliśmy pracować razem w 2015 r. nie widywaliśmy się już tak często, jak powinniśmy... Ale zawsze rozmawialiśmy przez telefon lub wymienialiśmy wiadomości" - napisał Olly.

Caroline wcześniej ujawniła, że w 2011 r. prawie wylądowała z Mursem w łóżku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli potrzebujesz pomocy, porozmawiaj otwarcie o problemach z osobą, której ufasz, zadzwoń:  800 70 2222 (Centrum Wsparcia - bezpłatny telefon dla osób w kryzysie; czynny 24h, 7 dni w tygodniu, także w święta),  116 123 (kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych) lub 116 111 (kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży) lub wejdź na stronę www.pokonackryzys.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje