Reklama

Reklama

Oliwka Brazil podbija TikToka. Pokazała się bez makijażu

Budząca spore kontrowersje na polskiej scenie 21-letnia Oliwka Brazil od połowy 2021 r. jest na TikToku. Na tej platformie obserwuje ją już ponad 600 tys. fanów.

Budząca spore kontrowersje na polskiej scenie 21-letnia Oliwka Brazil od połowy 2021 r. jest na TikToku. Na tej platformie obserwuje ją już ponad 600 tys. fanów.
Oliwka Brazil to nowa gwiazda polskiego rapu /Warner Music Poland

Oliwka Brazil (naprawdę nazywa się Oliwia Bartosiewicz) odważnie wkroczyła na polską scenę muzyczną. Jeden solowy singel wystarczył by znalazła się na ustach słuchaczy polskiego rapu (i nie tylko rapu).

Wydany w połowie września 2021 r. utwór "Big Mommy" (zobacz!) wygenerował olbrzymie zasięgi i w niespełna dwa miesiące został odsłuchany w Spotify ponad 4,5 miliona razy, a towarzyszący mu klip zanotował już ponad 11 mln odsłon. W międzyczasie nastolatka pojawiła się gościnnie u Young Leosi w utworze "Stonerki" (sprawdź!).

Reklama

Od początku kariery Oliwkę Brazil wspiera w roli producenta wykonawczego Smolasty. Razem nagrali duet w utworach "Oh Daddy" (14 mln odsłon) i "Toxic Baby" (4,2 mln).

Oliwka Brazil i "S.E.K.S". Zobacz teledysk i sprawdź tekst!

Kolejne solowe numery raperki to "Kokieterka" (sprawdź!), "Karaluchy" (z Białasem), "Mamcita" i "Chcę być jak Oliwka Brazil". Ostatnim utworem jest wypuszczony pod koniec 2022 r. kontrowersyjny "S.E.K.S.".

Sprawdź tekst utworu "S.E.K.S." w serwisie Tekściory.pl!

Na Instagramie 21-letnia raperka ma niespełna 300 tys. fanów. Jeszcze większą popularnością cieszy się na TikToku, gdzie obserwuje ją ponad 600 tys. osób, które wygenerowały ponad 9 mln polubień przy jej filmikach.

Jednym z najpopularniejszym nagrań (ponad 1,3 mln odsłon) jest filmik, w którym Oliwka pokazała się bez makijażu. "dajcie znać czy fajnie i kręcić więcej asmr?!" - pyta raperka.

ASMR to zjawisko czasem nazywane "orgazmem mózgu" - przyjemne mrowienie wywoływane przez słuchowe, dotykowe i wizualne bodźce zewnętrzne. Trend zdobył sporą popularność na YouTubie, a twórcy przenieśli się na TikToka. Filmiki oznaczone hasztagiem #asmrpolska zdobyły w sumie ponad 260 mln wyświetleń.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Oliwka Brazil

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama