Reklama

Ola Kowalska walczy o życie w szpitalu w Wielkiej Brytanii. Dramatyczne nagranie Kasi Kowalskiej

Ola Kowalska, 22-letnia córka Kasi Kowalskiej, trafiła do szpitala w Wielkiej Brytanii. Wokalistka opublikowała dramatyczne wideo, w którym zaapelowała do młodych ludzi, by nie bagatelizowali zagrożenia pandemią koronawirusa i zostali w domach.

Kasia Kowalska z córką Olą Kowalską w 2011 r.

W mediach społecznościowych Kasia Kowalska w piątkowy wieczór (27 marca) opublikowała wideo, w którym zdradziła, że jej córka walczy o życie.

Reklama

Ola Kowalska na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii i to tam doszło do zdarzenia.

Wokalistka (sprawdź!) postanowiła zaapelować do młodych ludzi, aby nie bagatelizowali epidemii i nie wychodzili z domu. Można przypuszczać, że dramat jej córki ma związek z koronawirusem.

"Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, ze szpitala, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, czy naprawdę jest to konieczne" - mówi Kasia Kowalska.

"Zainspirował mnie do nagrania tego filmiku jeden z lekarzy, który powiedział: 'Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo nawet sobie nie zdają sprawy, co się dzieje'. Więc nie wiem, nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Więc kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu" - komentuje poruszona wokalistka.

22-latka mieszka w Wielkiej Brytanii od kilku lat, gdzie studiuje na London College of Fashion.

Ojcem dziewczyny jest muzyk Kostek Yoriadis (sprawdź!), z którym jednak nie utrzymuje ona kontaktu.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jak chronić siebie i innych przed zachorowaniem? Pamiętaj o częstym myciu rąk wodą z mydłem i unikaj dotykania oczu, nosa i ust. Kiedy kaszlesz lub kichasz, zawsze zakrywaj usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką. Zachowaj bezpieczną odległość (1-1,5 m) od osoby, która kaszle, kicha lub ma gorączkę. Jeśli możesz - zostań w domu.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Ola Kowalska | Kasia Kowalska | koronawirus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje