Reklama

Ojciec Robbiego Williamsa ma Parkinsona

Pete Williams – ojciec wokalisty Robbiego Williamsa – jest nieuleczalnie chory. U mężczyzny zdiagnozowano chorobę Parkinsona.

Robbie Williams ujawnił, z jakimi problemami zmaga się jego rodzina

Wokalista obecnie przebywa ze swoją żoną Aydą Field i dziećmi w Los Angeles. Jego ojciec mieszka natomiast w Wielkiej Brytanii. Williams nie kryje, że problemy zdrowotne jego ojca spędzają mu sen z powiek.

Reklama

"Mamy teraz sporo problemów rodzinnych. U mojego taty zdiagnozowano Parkinsona, moja teściowa, którą bardzo kocham, jest też poważnie chora. Nie możemy im pomóc. Dzielą nas tysiące kilometrów" - mówił "The Mirror".

"Moja mama ma 80 lat i jest w izolacji. Domyślam się, co dzieje się w jej głowie" - dodał.

Williams boi się też, że sytuacja zdrowotna najstarszych członków jego rodziny odbije się na jego stanie psychicznym. Od razu jednak zaznaczył, że teraz dużo lepiej radzi sobie z trudnymi sytuacjami.

"Na początku pandemii zauważyłem, że zaczynam się poważnie bać. Jednak różnica pomiędzy mną teraz a mną kiedyś jest taka, że teraz patrzę w przyszłość i myślę 'jutro będzie inaczej'" - podsumował.

Wokalista niedawno zdradził, że sam wieloletnie korzystanie z używek sprawiło, że zdarza mu się na scenie zapominać słów swoich piosenek.

"Jeśli jesteś na wypełnionym po brzegi stadionie i ćpałeś przez całe swoje życie, nie spodziewaj się, że twój mózg będzie działał prawidłowo. Ostatnią rzeczą, jakiej nie chcesz w tym momencie, to zdać sobie sprawy, że zapomniałeś słów, występując przed 80-tysięczną widownią" - mówił.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robbie Williams | Pat Williams

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje