Reklama

Ojciec Justina Biebera skomentował nagie zdjęcia syna

Takiej reakcji na nagie zdjęcia gwiazdora nikt się nie spodziewał. Na Twitterze wyciek nagiej fotografii skomentował Jeremy Bieber, ojciec Justina.

Jeremy Bieber na zdjęciu z Justinem Bieberem

Przypomnijmy, iż na początku października po sieci rozeszły się nagie zdjęcia Justina Biebera, które zostały zrobione na wyspie Bora Bora. Prawnicy wokalisty szybko przeszli do kontrataku i zagrozili wszystkim rozpowszechniającym zdjęcia procesami.

Reklama

Oczywiście sieci nie da się okiełznać, przez co zdjęcia pojawiły się niemal wszędzie. Informacja dotarła również do ojca Biebera, Jeremy'ego.

Napisał on do swojego syna na Twitterze, stając się "gwiazdą" sieci bez pomocy rodziny:

"Czym karmisz to coś? Dumny tatuś" - napisał ojciec do syna.

Wpis wywołał sporo kontrowersji. Większość osób dyskutujących na ten temat wyraziło zniesmaczenie publiczną wiadomość tego typu. Niedługo potem pochwała przyrodzenia Justina zniknęła z sieci.

Żenujący komentarz Biebera seniora skomentowała również Bette Midler:

"Ojciec Biebera napisał do niego, że jest dumny z rozmiaru jego penisa. Myślę, że największym penisem w tej sytuacji, jest ojciec, który opuścił swojego syna" -  napisała aktorka i piosenkarka.

Jeremy Bieber rozwiódł się z matką Justina, kiedy ten miał dwa lata. Następnie przeprowadził się do Winnipeg. Nie przestał jednak widywać się z synem. To właśnie ojciec miał zrodzić w Justinie miłość do muzyki.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justin Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje