Reklama

Reklama

Oficjalnie się zaręczył

Fish, były wokalista progrockowej grupy Marillion, znów jest szczęśliwy. Na początku grudnia oficjalnie zaręczył się z Katie Webb.

"Z radością zawiadamiam, że Katie zgodziła się zostać moją żoną i teraz już oficjalnie zaręczeni mieszkamy w przytulnym studiu w mroźnej Szkocji. Jesteśmy ze sobą od roku i, jak wielu z was zauważyło, Katie towarzyszyła mi podczas dwóch ostatnich części trasy 13th Star" - ogłosił Fish.

Przypomnijmy, że przed nagraniem ostatniego albumu "13th Star" Fish rozstał się z wokalistką Heather Findlay z grupy Mostly Autumn. W planach para miała ślub, ale ostatecznie Findlay związała się z innym mężczyzną. Zraniony Fish wylał swoje emocje i tak powstała płyta "13th Star".

Reklama

Teraz zwalisty Szkot znów jest szczęśliwy:

"Wiedziałem, że jeśli możemy razem mieszkać w autobusie podczas trasy koncertowej i dobrze to znosić, nic nie jest w stanie stanąć nam na drodze. (...) Znalazłem wspaniałą osobę, która mnie kocha, wspiera i wnosi tak wiele do mojego życia. Teraz, po skończonej trasie, urządzamy dom, bardzo zakochani i upojeni światłem gwiazd" - dodaje Fish.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fish | star | katie | Derek William Dick

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje