Reklama

Oasis: Nowy album na wiosnę?

Już od prawie roku bracia Liam i Noel Gallagherowie informują fanów grupy Oasis, że pracują nad nowym albumem. Płyta wedle pierwszych zapowiedzi miała ukazać się jeszcze w tym roku, ale jak na razie poznaliśmy jedynie jej prawdopodobny tytuł. Brzmi on "Heathen Chemistry".

Według informacji, jakich udzielił niedawno Liam, album powinien trafić ostatecznie na sklepowe półki w marcu przyszłego roku, a na 90 procent jego tytuł będzie brzmiał "Heathen Chemistry".

Reklama

Jednak - jak zawsze w przypadku Oasis - wszystko może się zmienić. Tym bardziej, że rzecznik zespołu nie potwierdził tych informacji, a co więcej dodał, że płyta może ukazać się dopiero w maju.

Wielu fanów oczekiwało, że jeśli nie doszło do wydania albumu w tym roku, być może pojawi się chociaż singel. Plany takie rzeczywiście istniały, ale w ostatniej chwili uległy zmianie.

"Mieliśmy już wszystko zmiksowane, była gotowa nawet okładka. Przed sobą mam nawet płytkę. Jednak w ostatniej chwili doszliśmy do wniosku, że ten utwór nie jest wystarczająco dobry, aby wydać go na singlu. Wróciliśmy więc do punktu wyjścia. Zaczęliśmy go poprawiać. Powiem tylko tyle, że stylistycznie i pod względem konstrukcji mógł przypominać "Roll With It" - powiedział wokalista Oasis.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Oasis | Liam | nowy album

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje