Reklama

Nuclear Assault: Album koncertowy jeszcze w tym roku

Znakomite przyjęcie na koncertach reaktywowanej na początku bieżącego roku kultowej formacji Nuclear Assault dało chyba jej członkom do myślenia. Bo jak inaczej wyjaśnić fakt, iż John Connelly, wokalista i gitarzysta grupy, pracuje nad materiałem koncertowym zespołu z myślą o jego wydaniu jeszcze w tym roku.

John nie podał niestety żadnych szczegółów dotyczących płyty koncertowej reaktywowanego w oryginalnym składzie Nuclear Assault. Można jedynie domniemywać, że trafi na nią zapis jednego z koncertów zagranych przez słynną thrashmetalową formację w kwietniu bieżącego roku w New Jersey.

Reklama

Connelly pracuje nad kolejną w dorobku Nuclear Assault płytą koncertową, po "Live At Hammersmith Odeon", w Screaming Ferret Studios w New Hampshire. Wydawca pozostaje na razie nieznany, ale muzycy zespołu mają nadzieję, że płyta będzie mieć swoją premierę jeszcze pod koniec bieżącego roku. Nic jak na razie nie wiadomo na temat nagrania pierwszego po reaktywacji albumu studyjnego z nowym materiałem

W przerwie między selekcjonowanie nagrań koncertowych John nagrał wokale do kompozycji "Smoke Stack" i "Holicostic", które znajdą się na nowej płycie brytyjskiej thrashmetalowej grupy o ciekawej nazwie Candy Stripper Death Orgy.

Przypomnijmy, że występ Nuclear Assault w oryginalnym składzie - John Connelly (gitara, śpiew), Anthony Bramante (gitara), Danny Lilker (gitara basowa) i Glenn Evans (perkusja) - będzie jedną z największych atrakcji tegorocznej edycji festiwalu Wacken Open Air. Amerykanie zagrają 3 sierpnia na "True Metal Stage", a ich występ rozpocznie się o godzinie 15:00.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Nelly | Nuclear Assault | NAD | gitara | John Connelly | john | Cornell Haynes, Jr.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama