Reklama

Nowy wokalista Annihilator

W szeregach kanadyjskiej formacji Annihilator nastąpiła zmiana na stanowisku wokalisty. Joe Comeau został zastąpiony przez pochodzącego z Vancouver Dave'a Paddena, do tej pory szerzej nieznanego.

Dokładnie nie wiadomo, dlaczego Joe przestał być wokalistą Annihilator, ale z wypowiedzi Jeffa Watersa, lidera grupy, można wnioskować, że doszło między nimi do poważnej kłótni.

"Joe i ja mieliśmy rożne opinie (w sprawach niemuzycznej natury), których nie dało się rozwiązać. Będzie nam go brakować, bo nagraliśmy z nim wspaniałe piosenki i płyty, ale zespół, menedżment, wytwórnia i ja byliśmy zgodni co do tego, że ta zmiana musi nastąpić".

"Nowym człowiekiem w zespole jest Dave Padden z Vancouver. Zabijający głos. Facet śpiewający zarówno wspaniałym czystym głosem, jak i potrafiący się drzeć. Ciekawe, co będzie, jak go zobaczycie na koncertach tego lata".

Reklama

"Jego dodatkowa zaleta jest taka, że obniżył średnią wieku w zespole. Ma chyba 26 lat. Nowa płyta z nim was zabije. Ale czy nie oczekiwaliście zmian? Wygląda na to, że są one w drodze" - powiedział Jeff Waters.

Nowa płyta Annihilator powinna trafić do sprzedaży we wrześniu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Annihilator | Vancouver | wokalista

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy