Reklama

Nowy teledysk George'a Michaela w MTV

Szefowie stacji telewizyjnej MTV doszli do wniosku, że teledysk towarzyszący piosence "Shoot The Dog" nie jest jednak wcale tak kontrowersyjny i bez większych obaw zgodzili się umieścić go na swojej playliście. Oficjalnie w Wielkiej Brytanii będzie on miał swoją telewizyjną premierę we wtorek, 2 lipca. W angielskich stacjach radiowych piosenka pojawi się dwa dni później.

O teledysku i piosence mówiono, że wzbudzi sporo kontrowersji. Tym razem jednak nie ma w nim wyuzdanych scen, jest za to otwarta krytyka angielskiego premiera Tony'ego Blaira i jego rządów.

Reklama

Singel z piosenką "Shoot The Dog" wyda ponownie wytwórnia Polydor, należąca do koncernu Universal. Wygląda więc na to, że jego szefom udało się przekonać artystę do pozostania w szeregach firmy.

George Michael na ten temat jak na razie się nie wypowiada. Zabrał jednak głos w sprawie poprzedniego swojego klipu do utworu "Freeek", po którym był oskarżany o promocję fetyszyzmu i przemocy w seksie.

"Sądzę, że moich zwykłych fanów na pewno zaskoczył nieco mroczny klimat tego teledysku i jego twardość. Nie ma on jednak nic wspólnego z moimi własnymi przekonaniami i upodobaniami. Bezpośrednio nawiązywałem w nim do pornografii, jaką można znaleźć w Internecie. Ludzie, którzy nie wiedzieli, że jestem homoseksualistą, nie czuli się w żaden sposób urażeni, dopiero gdy się dowiedzieli, mieli jakieś obiekcje - chyba najbardziej o to chodzi" - stwierdził George Michael.

Teledysk "Shoot The Dog" pokazywany jest juz także przez MTV Polska.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: George Michael | MTV | Georgios Panayiotou | nowy teledysk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje