Reklama

Reklama

Nowy chłopak Mariah Carey: Zobaczyła coś we mnie

"Kocham ją bardzo" - powiedział 33-letni choreograf i tancerz Bryan Tanaka, który został nowym partnerem starszej o 13 lat Mariah Carey.

"Kocham ją bardzo" - powiedział 33-letni choreograf i tancerz Bryan Tanaka, który został nowym partnerem starszej o 13 lat Mariah Carey.
Mariah Carey spotyka się z Bryanem Tanaką (z tyłu) /Curtis/StarPix/REX/Shutterstock /East News

Informacje o nowym romansie Mariah Carey pojawiły się mediach, po tym, jak "Daily On Mail" opublikował zdjęcia z plaży w Maui na Hawajach, które jednoznacznie wskazują, że wokalistkę i tancerza łączy coś więcej, niż praca. Na jednej z fotografii para całuje się w usta.

"Zawsze coś czułem do Mariah. Kocham ją bardzo" - powiedział Bryan Tanaka w E! News podczas imprezy z okazji premiery reality show "Mariah's World". "Włączcie program i zobaczycie, jak to się potoczyło" - dodał.

Okazuje się, że po raz pierwszy Mariah i Bryan spotkali się w 2005 r., kiedy wokalistka zatrudniła go do swojego zespołu.

Reklama

"Byłem wtedy młodym byczkiem, żółtodziobem, kiedy po raz pierwszy pracowaliśmy razem. Jesteśmy przyjaciółmi od dawna. Pewnego dnia coś nas połączyło - to było obustronne zauroczenie. Zobaczyła coś we mnie, z czego ja sobie pierwotnie nie zdawałem sprawy" - opowiada Tanaka.

Sama Carey nie chciała zdradzać, czy w "Mariah's World" będzie można zobaczyć ich flirtujących na scenie.

"To miłe, gdy pracowałeś z kimś w przeszłości i po latach widzisz, jak jego kreatywność wzrosła" - stwierdziła 46-letnia diva.

Przypomnijmy, że Mariah Carey ma za sobą dwa zakończone rozwodem małżeństwa: z wszechwładnym niegdyś szefem wytwórni Sony Music Tommym Mottolą (1993-97) oraz aktorem i raperem Nickiem Cannonem (2008-16).

Po rozwodzie z tym ostatnim, ojcem ich 5-letnich dzieci: syna Moroccana i córki Monroe, związała się z australijskim miliarderem Jamesem Packerem.

Pod koniec stycznia para ogłosiła zaręczyny. Rozpoczęły się też przygotowania do ślubu, a ujęcia z wokalistką przymierzającą suknię znalazły się w pierwszym odcinku "Mariah's World", który pokazano 4 grudnia.

Jednak po wakacjach w Grecji we wrześniu okazało się, że Carey i Packer rozstali się.

"To słodko-gorzkie momenty. Ale musisz się skupić na tym, co najważniejsze i iść naprzód" - skomentowała Mariah.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL