Reklama

Nowe teledyski Stones Throw

Wytwórnia płytowa Stones Throw Records, założona przez Chrisa Manaka, znanego również pod pseudonimem Peanut Butter Wolf, jest w trakcie realizacji trzech nowych projektów krótkometrażowych. Będą to teledyski do utworów z nowych płyt Jayliba (Jay Dee + Madlib), Wildchilda oraz Madvillaina (MF Doom + Madlib).

Poniżej przedstawiamy informację o klipach:

Jaylib - McNasty Filth feat. Frank-N-Dank
album: Champion Sound
reżyseria: Lex Sidon
Załoga filmowa zakończyła już zdjęcia do teledysku, którego reżyserią zajął się Lex Sidon (autor klipu Breakestry pod tytułem "Getcho Soul Togetha" z płyty również wydanej nakładem Stones Throw). Teledysk powinien być gotowy już na początku 2004 roku.

Wildchild - Wonder Years
album: Secondary Protocol
reżyseria: b/d
Po ukończeniu zdjęć nadeszła pora na montaż, który jest już w trakcie realizacji. "Wonder Years" jest teledyskiem, który zapowiada w niedłuższym czasie pojawienie się na rynku dwunastki z dodatkowym remiksem "Oh No" tego samego utworu. Premiera klipu nastąpi w styczniu 2004 roku.

Reklama

Madvillain - All Caps
album: premiera - początek 2004 roku
animacja: James Reitano
"All Caps" jest utworem z planowanego albumu projektu MF Dooma i Madliba. Montaż oraz produkcja są już ukończone. Stones Throw planuje niedługo wydać singiel z utworem "All Caps" oraz "Curls", na którego B-stronie znajdą się dodatkowe utwory "The Illest Villains Remix" oraz "Scene Three". Premiera teledysku "All Caps" nastąpi już w grudniu bieżącego roku.

mhh.pl
Dowiedz się więcej na temat: nowy teledysk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy