Reklama

Nowa płyta Neila Younga

Na oficjalnej stronie internetowej Neila Younga znalazło się potwierdzenie informacji o marcowej premierze nowej płyty słynnego rockmana. Album, zatytułowany "Are You Passionate?", ukaże się w Ameryce Północnej 26 marca.

Nowe dzieło słynnego Kanadyjczyka zawierać będzie między innymi kompozycję "Let's Roll", która napisana została pod wpływem zamachów zamachów terrorystycznych z 11 września. Tekst piosenki jest oparty na artykule o Toddzie Beamerze, pasażerze czwartego porwanego wówczas samolotu. Wzniecił na jego pokładzie bunt przeciwko porywaczom i dzięki temu maszyna nie rozbiła się zgodnie z planami poywaczy, lecz spadła na polu w Pennsylvanii.

Reklama

Nie jest jeszcze dostępna pełna lista utworów, które trafiły na nową płytę Neila Younga. Wiadomo jedynie tyle, że przy jej powstawaniu muzyka wspomagali członkowie zespołu Booker T And The MGs, popularnego zwłaszcza w latach 60.

Na początku lutego Neil Young, Stephen Stills, Graham Nash i David Crosby wyruszą na kolejną amerykańską trasę koncertową Crosby, Stills, Nash & Young.

JAM

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Crosby, Stills, Nash & Young | Neil Young | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje