Reklama

Nostradameus: Skazani na piekło

Niemiecka AMF Records wypuściła już na rynek najnowszą płytę szwedzkich powermetalowców z Nostradameus. Premiera czwartego krążka Szwedów, zatytułowanego "Hellbound", miała miejsce 18 października. Pierwotnie album miał ukazać się już w maju 2004 roku.

Następca wydanej w 2003 roku płyty "The Third Prophecy" został wyprodukowany i zmiksowany w renomowanym szwedzkim studiu "Roasting House" w Malmö, gdzie za konsoletą zasiadł producent Andreas "Theo" Theander.

Reklama

"Ta płyta jest cięższa, bardziej gniewna, ma też więcej chwytliwych melodii. Brzmienie jest cudowne i pasuje do tego albumu bardziej niż wszystko, co do tej pory nagraliśmy" - donosi gitarzysta zespołu Jake Fredén.

"Ten zespół nigdy jeszcze nie był tak stabilny, nigdy nie grał tak dobrze. Dziś każdy z nas doskonale się rozumie" - obecny stan ducha w Nostradameus ocenia muzyk.

Od 8 października dostępny jest również trzypłytowy box grupy "Words Of The Prophet", składający się wcześniejszych albumów Nostradameus: "Words Of Nostradameus", "The Prophet Of Evil" i "The Third Prophecy".

W Polsce "Hellbound" wydała firma Mystic.

Oto spis utworów nowej płyty Szwedów:

1. "Never Turning Back"
2. "Your Betrayal"
3. "The Reapers Image"
4. "Hellbound"
5. "One Step Away"
6. "Fight"
7. "Cuts Like Blades"
8. "Seven"
9. "One World To Live In"
10. "I Am Free".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: skazana | pieczenie | skazane | skazani | piekło | Nostradameus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje