Reklama

Nine Inch Nails o nowej płycie

Trent Reznor ujawnił na swojej stronie internetowej szczegóły dotyczące pierwszej od pięciu lat studyjnej płyty jego formacji Nine Inch Nails. Sesja nagraniowa obywa się w Nowym Orleanie. Album "Bleed Through" pojawi się w sklepach jeszcze w tym roku.

"Jedną z zasad tej płyty były orkiestracje z użyciem tylko monofonicznych głosów. Żadnych akordów. Nigdzie" - stwierdził Reznor

Reklama

Natomiast perkusja będzie i programowana i na żywo. Jak donosi wspomniana strona, styl grania perkusisty Jerome'a Dillona został tak wzbogacony o nowy element przemocy, że jeden z nowych utworów, opisany jako wolny, brutalny i ciężki, był tak głośny, że rozwalił głośniki w studiu podczas odsłuchiwania.

Reznor zapytany przez jednego z internautów o to, jak zmienił się przez ostatnie piętnaście lat od nagrania pierwszego albumu, odpowiedział:

"Każda płyta jaką zrobiłem odzwierciedlała to, gdzie wówczas byłem, na dobre i na złe. To co teraz mam w głowie wydaje się być z zupełnie innego miejsca niż ostatnia płyta".

Ostatni studyjny album Nine Inch Nails "The Fragile" ukazał się w 1999 roku. W międzyczasie w 2002 roku pojawił się jeszcze koncertowy album "And All That Could Have Been, Live".

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje