Nigdy nie ukrywał, że jest gejem

Znany z zespołu New Kids On The Block wokalista Jonathan Knight zapewnia, że nigdy nie ukrywał orientacji seksualnej.

W zeszłym tygodniu o piosenkarzu grupy New Kids On The Block zrobiło się głośno, gdy popularna w latach 80. zeszłego stulecia piosenkarka Tifanny powiedziała, że Jonathan Knight jest gejem. Stało się to podczas transmitowanego na żywo wywiadu telewizyjnego.

Reklama

Jonathan Knight przekonuje, że słowa Tiffany nie zrobiły na nim większego wrażenia. Wokalista nigdy bowiem nie skrywał swojej orientacji seksualnej.

"Zwracam się do wszystkich moich fanów, którzy czują się zakłopotani. Nikt nigdy nie ujawnił za mnie mojej orientacji seksualnej, bo uczyniłem to sam. I stało się to jakieś 20 lat temu" - piosenkarz oświadczył na oficjalnej stronie New Kids On The Block.

"Nigdy nie sądziłem, że będę musiał ponownie poruszyć ten temat tylko dlatego, że znów występuję z NKOTB. Przez całe moje życie nie ukrywałem faktu bycia homoseksualistą i otwarcie o tym opowiadałem" - czytamy.

"Wydaje się, że trzeba pokazać się na okładce magazynu z podpisem: 'Jestem gejem', by uniknąć tego typu kłopotów" - ironizuje Jonathan Knight.

"Lubię otwarcie opowiadać o swoim życiu i wierzę w szczerość, ale tym razem nie zamierzam dyskutować na tematy prywatne. Moi koledzy nie opowiadają o swoich związkach. Ja również nie czuję, że muszę to robić tylko dlatego, że jestem gejem" - zaznaczył wokalista New Kids On The Block.

Dodajmy, że New Kids On The Block występują obecnie z innym boysbandem, Backstreet Boys, na wspólnej trasie koncertowej.

Dowiedz się więcej na temat: NEW | wokalista | New Kids On The Block | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje