Reklama

Niezwyciężone kociaki

Pomimo poważnej konkurencji w postaci nowych singli Kanye Westa, grupy Franz Ferdinand czy Kelly Clarkson, w najnowszym notowaniu brytyjskiej listy przebojów trzeci tydzień z rzędu pierwsze miejsce należy do piosenki "Don't Cha" zespołu The Pussycat Dolls.

Najwyższą nowością w tym tygodniu jest singel "Gold Digger" Kanye Westa (pozycja 2.). To drugi przebój promujący najnowszy album rapera "Late Registration" i zarazem najlepsze osiągnięcie Kanye na brytyjskiej liście bestsellerów singlowych.

Reklama

W "Gold Digger" gościnny udział wziął aktor Jamie Foxx, który wcześniej na wyspiarskiej liście przebojów pojawił się w utworze "Slow Jamz" Twisty, który wyprodukował nie kto inny, jak Kanye West.

Drugim najwyższym debiutem w notowaniu jest niecierpliwie oczekiwany singel szkockiej formacji Franz Ferdinand "Do You Want To" (na 4.). Alexowi Kapranosowi i kolegom nie udało się tym samym przebić osiągnięcia klasycznego już "Take Me Out" z debiutanckiej płyty zespołu, który dotarł do miejsca 3.

Pomiędzy Kanye Westem a Franzem Ferdinandem uplasował się Sean Paul z "We Be Burnin", który to utwór poprzednio był na 2.

"Nine Millions Bicycles" to nowy przebój pochodzącej z Gruzji wokalistki Katie Meluy, który dosyć niespodziewanie znalazł się na pozycji 5.

Ostatnia nowością w pierwszej dziesiątce jest utwór "Behind These Hazel Eyes" Kelly Clarkson (9.). Przypomnijmy, że poprzedni singel amerykańskiej piosenkarki "Since U Been Gone" wspiął się na 5. pozycję w notowaniu i przez siedem tygodni znajdował się w "Top Ten".

Poza tym pozostałe single w pierwszej dziesiątce zanotowały spadek. "Bad Day" Daniela Powtera w tym tygodniu jest 6. (poprzednio na 5.).

Na 7. jest Mylo z "Doctor Pressure" (spadek z 4.).

Gorillaz z "Dare" zanotowali bolesny spadek z 3. na 8.

Pierwszą dziesiątkę zamyka "Pon De Replay" Rihanny (z 8. na 10.).

Dosyć "niespokojnie" było w tym tygodniu na liście bestsellerów płytowych w Wielkiej Brytanii. Na szczycie notowania drugi tydzień z rzędu znajduje się "Live In Slow Motion" Davida Grey'a.

W pierwszej piątce pojawiły się aż trzy nowości. Najwyższą z nich jest "Have A Nice Day" Bon Jovi (na 2.).

Oczko niżej zadebiutowała Barbra Streisand z "Gulity Too".

James Blunt z "Back To Bedlam" w tym tygodniu jest 4. (poprzednio na 2.).

Pierwszą piątkę zamyka kolejna nowość - "The Greatest" Iana Browna. Poza kompilacją największych przebojów byłego wokalisty Stone Roses, na liście pojawiła się ponownie debiutancka płyta tej niezapomnianej formacji zatytułowana po prostu "Stone Roses" (na 19.).

Koncertowy album Queen i Paula Rodgersa "Return Of The Champions" w pierwszym tygodniu po premierze znalazł się na 12.

Na stronach INTERIA.PL możecie obejrzeć teledysk do piosenki "Don't Cha" The Pussycat Dolls.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: kociak | Niezwyciężony | Kanye | piosenki | clarkson | Kelly Clarkson | Pussycat Dolls | kociaki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje